Motoryzacja

 • foto
  Otwórz bramy do importu samochodów z USA

  Dodany: 2022-09-15
  Kategoria: Motoryzacja
  Komentarze: 0

  Otwórz bramy do importu samochodów z USA, korzystając z tych prostych pomysłów Firmy sprowadzające auta z USA W końcu tam trafiła ta gotówka, do Eldorado, Sewilli i De Ville, gdzie mogła przynieść dużo większy zwrot dla naszych klientów i akcjonariuszy. Kiedy Pontiac przestał produkować GTO, nie było w nim.

 • foto
  Import towarów z USA Polskie prawo planowało zwolnić samochody

  Dodany: 2020-09-06
  Kategoria: Motoryzacja
  Komentarze: 0

  Import towarów z USA Polskie prawo planowało zwolnić samochody elektryczne z cła lecz niestety nadal nie weszło to w życie i cło jest pobierane jak ww przypadku normalnego pojazdu. Prawo wspólnotowe w sposób kompletny i szczegółowy reguluje procedurę dopuszczenia do obrotu importowanych pojazdów samochodowych. Import do USA samochodów i części samochodowych z Japonii nie zagraża bezpieczeństwu Stanów Zjednoczonych, a zwiększenie ceł na te produkty miałoby druzgocące.

 • foto
  Najlepsze jazdy doszkalające Warszawa

  Dodany: 2020-04-06
  Kategoria: Motoryzacja
  Komentarze: 0

  Najlepsze jazdy doszkalające Warszawa. Zdanie egzaminu na prawo jazdy to w naszym kraju niełatwe wyzwanie. Oprócz bogatej wiedzy z zakresu teorii kandydat powinien wykazać się wieloma praktycznymi umiejętnościami. W wielu przypadkach najpoważniejszym problemem jest jazda na mieście. Poruszanie się w ramach ruchu ulicznego może być dla niewprawionego kierowcy.

 • foto
  Tanie felgi do Audi A5 Ogłoszenie następuje

  Dodany: 2020-03-26
  Kategoria: Motoryzacja
  Komentarze: 0

  Tanie felgi do Audi A5. Ogłoszenie następuje po petycji złożonej przez Synergies Castings i Kosei Minda Aluminium Company. Chiny, Korea Południowa i Tajlandia przez kolejne pięć lat w celu ochrony interesów krajowych producentów. Powiadomienie Dyrekcji Generalnej ds. Środków Odwoławczych (DGTR) z dnia 29 marca ogłosiło nałożenie cła w wysokości od 0,08 USD do 2,15 USD za kg na przywóz kół jezdnych ze stopów aluminium (ARW) o średnicach od 12 cali do 24 cali, które.